Виртуалната прогимназия Цветан Спасов
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалната прогимназия Цветан Спасов

Форум за Прогимназия Цв.Спасов, град Плевен!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Изповедалнята!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Изповедалнята! Empty
ПисанеЗаглавие: Изповедалнята!   Изповедалнята! Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 10:13 am

Тук елата, седнете на златния стол и си изкажете всичко, което мислите!
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
ceco13
Предишен випуск!
ceco13


Брой мнения : 10
Registration date : 16.12.2007

Изповедалнята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изповедалнята!   Изповедалнята! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 12:22 am

Искъм да кажа, че ме слоиха с мноу тъпи хора. кат почнем от фешъна-той не е толкоз зле ама с дарианката само за пиене мислат и с тоя крис се до кенефа хоат. те го напълниха за един ден. Laughing а па тая женката мноу мръсни номера върти кат не пише- така не съ набива на очи и никой не я номинира.
аз мисла че ша спечела в тва шоу, щото просту никой не мое да ми стъпи на малкия пръст.
Ша ги прецакам сичките и ша бъда модератор. Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Dar4eto0

Dar4eto0


Брой мнения : 32
Registration date : 15.12.2007

Изповедалнята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изповедалнята!   Изповедалнята! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 1:52 pm

Искрено се надявам да изгонят цецо! Просто не ми е приятно да живея в неговата компания и да търпя неговите номера! Затова ЦЕЦО вън!!!! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Dar4eto0

Dar4eto0


Брой мнения : 32
Registration date : 15.12.2007

Изповедалнята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изповедалнята!   Изповедалнята! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 4:47 pm

Сички бяха бесни, но аз бях най от поредния номер на цецу! Гняв! Просту вече не го издържам! Дано се маха (което със сигурност ще стане). Той спечели гнева на почти сички в къщата.
Върнете се в началото Go down
Jeni_96
5 клас
Jeni_96


Брой мнения : 91
Registration date : 11.12.2007

Изповедалнята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изповедалнята!   Изповедалнята! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 10:37 pm

Цецо13, искам да ти кажа, че не съм въртяла никви мръсни номерца, като не пиша!!! Просто не знаех, че вече играта е почнала и днес бях твърде заета, за да имам време дори да включа компютъра!!!

Към другите: Организирах мини-купонче!!! Надявам се всички да се забавлявате!!!
Върнете се в началото Go down
FaShIoN_BoY
6 клас
FaShIoN_BoY


Брой мнения : 97
Age : 29
Registration date : 11.12.2007

Изповедалнята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изповедалнята!   Изповедалнята! Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 6:35 pm

о0офФ...искам да кажа, че въобще не ми харесва да съм разделен по този начин Neutral и обмислям варианта дали да не напусна къщата...но това си остава само вариант. ЗАСЕГА !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.vladimir4o.dir.bg
Sponsored content





Изповедалнята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изповедалнята!   Изповедалнята! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изповедалнята!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалната прогимназия Цветан Спасов :: Извън училище! :: Кошчето!-
Идете на: