Виртуалната прогимназия Цветан Спасов
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалната прогимназия Цветан Спасов

Форум за Прогимназия Цв.Спасов, град Плевен!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Втори шанс!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Втори шанс! Empty
ПисанеЗаглавие: Втори шанс!   Втори шанс! Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 11:32 am

Това място е кръстено "Острова на мъртвеца" и тук всички изгонени ще имат мисии, с които да останат в играта. Накрая от острова ще се върне само един и той ще иде за полуфинала.
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Втори шанс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втори шанс!   Втори шанс! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 7:29 pm

На "Острова на мъртвеца" пристигна ceco13 и бе оставен сам-самичък.
"Острова" представляваше огромна кръгла стая, в която имаше само тоалетна, мивка, душ-кабина и легло. Имаше също и малко хладилниче, в което имаше само малко чипс.
Върху хладилника бе закачено писмо, на което пишеше:
"ЦЕЦО, ТИ ПОПАДНА НА "ОСТРОВА НА МЪРТВЕЦА", КЪДЕТО скоро ще можеш да получих втори шанс и да се върнеш в играта".


Последната промяна е направена от на Сря Дек 19, 2007 12:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
ceco13
Предишен випуск!
ceco13


Брой мнения : 10
Registration date : 16.12.2007

Втори шанс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втори шанс!   Втори шанс! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 10:39 pm

Цецо мноу се кефеше че ша мои да прецака секи един смотан е*ан идиот от тва яко шоу. той каза - аз ше ги бия тука сички в тва шоу коит идват дет са изгонени и после ша са върна в играта и ша зема трофея под нуса на сички гнусни идиоти. мен крис ша мъ подкрепи и аз кат гласам за себе си и ша зема сички гласуве на финалчиту. и кат стана модератор сички ша ги карам да ми лижат подметките. Laughing аз им обевих воина и не съм забраил. скоро шъ има отдплата.
МЕТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!
След тва Цецо отиде до хладилника и за изненада на сички извади изпод якито си много много чипсове сандвичи и вино, които беше скрил а не изял от къщата. Цецо си ги прибра в хладилничето и си прекара вечерта супер без е*аните смотльовци които щеше да прецака саму след няколко дена. Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Втори шанс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втори шанс!   Втори шанс! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Втори шанс!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалната прогимназия Цветан Спасов :: Извън училище! :: Кошчето!-
Идете на: