Виртуалната прогимназия Цветан Спасов
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалната прогимназия Цветан Спасов

Форум за Прогимназия Цв.Спасов, град Плевен!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 НОМИНАЦИИ!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

НОМИНАЦИИ! Empty
ПисанеЗаглавие: НОМИНАЦИИ!   НОМИНАЦИИ! Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 11:42 am

Тук напишете името на човека, когото желаете да номинирате.
Който има спечелени два гласа да гласува два пъти като може да даде и двата гласа за един и същи човек, а може и за различни хора.
Който е спечелил имунитет няма право да бъде номиниран и нямате право да гласувате против него.
Напишете също в мнението си и защо гласувате против даден човек!


Последната промяна е направена от на Пон Дек 17, 2007 1:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
ceco13
Предишен випуск!
ceco13


Брой мнения : 10
Registration date : 16.12.2007

НОМИНАЦИИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОМИНАЦИИ!   НОМИНАЦИИ! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 12:19 am

Аз номинирам Женката, щото досега не е влизала и не се е обаждала и май така върти номера-тва е нейната стратегия. А пък фешъна и дарианката да чуят-гласувайте срещу женката да я очистим, щото верну ша ни прецака. крис, батее-и ти действай така. Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
FaShIoN_BoY
6 клас
FaShIoN_BoY


Брой мнения : 97
Age : 29
Registration date : 11.12.2007

НОМИНАЦИИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОМИНАЦИИ!   НОМИНАЦИИ! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 1:35 pm

Аз номинирам с двата си гласа Цецо щот има прекалено голямо самочуствие.Не ми харесва характера му и прочеи...Мисли че сме "тъпи хора" и че ще ни прецака.Но ми се струва че ние него ще прецакаме по-яко.Също така беше изключително егоистично да изяде и изпие всичко в къщата,а вика че аз и Дарчето сме пили постоянно. silent Още първата вечер искаше да направи гаден номер на Дарито.И не ми харесва мнението му за Жени.Така че,който е на моето мнение да номинира него.
Върнете се в началото Go down
http://www.vladimir4o.dir.bg
Dar4eto0

Dar4eto0


Брой мнения : 32
Registration date : 15.12.2007

НОМИНАЦИИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОМИНАЦИИ!   НОМИНАЦИИ! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 1:47 pm

И аз използвам двата си гласа за Цецо! На същото мнение съм с Владо! Цецо е много егоистичен и високомерен! Не беше много хубаво от негова страна да изяде всичката храна! Също така през нощта когато се опита да ми направи номер с паста за зъби! Оу, и ме дразни фактът че ме нарича ДАРИАНА Very Happy
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

НОМИНАЦИИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОМИНАЦИИ!   НОМИНАЦИИ! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 2:02 pm

Временни резултати:

ceco13 - 4 гласа.

jeni_96 - 1 глас.

Гласуването е до 16:30! Побързайте или който не гласува - неговите гласове отиват против него!
УСПЕХ!
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

НОМИНАЦИИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОМИНАЦИИ!   НОМИНАЦИИ! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 5:58 pm


КРАЙ НА ГЛАСУВАНЕТО!
РЕЗУЛТАТИ:

ceco13 - 4 гласа.
jeni_96 - 2 гласа.
Chris - 2 гласа.

Тъй като Крис и Жени не са гласували техните гласове отиват против тях и те стават номинирани, заедно с Цецо!

И така, тримата номинирани са:

Жени, Крис и Цецо13!
Вече е създадена анкета за гласуване за изгонването на някой!
ГЛАСУВАЙТЕ В НЕЯ, ЗАЩОТО ВРЕМЕТО ЗА ГЛАСУВАНЕ Е ПРЕКАЛЕНО МАЛКО - ЕДВА ДО ВЕЧЕРТА!!!!!!
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Sponsored content





НОМИНАЦИИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОМИНАЦИИ!   НОМИНАЦИИ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НОМИНАЦИИ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалната прогимназия Цветан Спасов :: Извън училище! :: Кошчето!-
Идете на: