Виртуалната прогимназия Цветан Спасов
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалната прогимназия Цветан Спасов

Форум за Прогимназия Цв.Спасов, град Плевен!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ОЦЕНКИ НА ДАСКАЛИТЕ!

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

ОЦЕНКИ НА ДАСКАЛИТЕ! Empty
ПисанеЗаглавие: ОЦЕНКИ НА ДАСКАЛИТЕ!   ОЦЕНКИ НА ДАСКАЛИТЕ! Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 6:08 pm

Еее....тия ***даскали! Се ни пишат оценки.
Дай малко и ние да им понапишем оценки!!!

Тук пишете имената на даскалите си и срещу тях-оценката ви за тях и преподаването им. Можете да напишете и защо ги оценявате така!


Последната промяна е направена от на Съб Дек 22, 2007 1:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

ОЦЕНКИ НА ДАСКАЛИТЕ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОЦЕНКИ НА ДАСКАЛИТЕ!   ОЦЕНКИ НА ДАСКАЛИТЕ! Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 6:09 pm

Аз почвам първи:

Велизара Кръстева (Англ.език) - 6.00 Отлична преподавателка е-обяснява всичко точно и е най-готината класна на света!


Маргарите Топалова (Бълг.език и Литература) - 6.00 Добре преподава и разбирам всичко при нея, но понякога без причина ми крещи.

Снежана Йочева (Немски език) - ---- На нея нищо не й поставям. Добре преподава, ама веднъж бях болен и като отидох веднага ми даде тест без да знам новите думи.

Людмила Рускова (Математика) - 6.00 Давам й такава голяма оценка, защото миналата година нищо не разбирах по Математика, а откакто дойде тая госпожа вече не е така. Тя обяснява много много добре.

Валентина Стойчева (Човекът и Природата) - 6.00 Много готина госпожа. Много ме кефи!

Емилия Ангелова (История) - 6.00 Много добре преподава и всичко разбирам при нея.

Боряна Стоянова (Музика/География) - --- Сори, ама не мога да я оцена.

Иван Иванов (Избр.изкуство) - 6.00 Много много печен даскал!!!!!

Иванка Михайлова (Физическо) - 6.00 Много готина даскалка!!!
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
 
ОЦЕНКИ НА ДАСКАЛИТЕ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалната прогимназия Цветан Спасов :: "Цв.Спасов" :: Даскалите!-
Идете на: