Виртуалната прогимназия Цветан Спасов
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалната прогимназия Цветан Спасов

Форум за Прогимназия Цв.Спасов, град Плевен!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Физкултура!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Физкултура! Empty
ПисанеЗаглавие: Физкултура!   Физкултура! Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 10:09 am

Харесвате ли този предмет?
Как се справяте по него?
Кои са любимите ви преподаватели по Физическо?
Кои преподаватели по Физическо не харесвате?
С какво ви помага Фичкултурата?
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Jeni_96
5 клас
Jeni_96


Брой мнения : 91
Registration date : 11.12.2007

Физкултура! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултура!   Физкултура! Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 6:40 pm

Харесвам физическото, защото ме кара да се отпусна, а в същото време ме стяга (нз как става тоя номер Very Happy ) , усещането е супер яко. Справям се много добре. На почти всички изпитвания (за бягане 50 м. , за бягане 300 м. , за скок дължина, за хвърляне в цел за бързина и тн.) имам 5 или 4 точки. На мене са ми преподавали 2-ма учителя - г-н Илиев и г-жа Богданова (по баскет). И двамата учители са супер и са много готини. Няма преподаватели по физкултура, които не харесвам. Физкултурата ми помага да се раздвижа, да се стегна, да отслабна (най-вече Very Happy ), да науча повече за някои спортове и да се науча да ги играя добре и да направя мускули (поне пилешки).

Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce


Последната промяна е направена от на Чет Дек 13, 2007 10:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Chris
6 клас
Chris


Брой мнения : 96
Registration date : 11.12.2007

Физкултура! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултура!   Физкултура! Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 9:11 pm

Да харесва фисколтурата и се справям отлично!!! lol! bounce Basketball Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Физкултура! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултура!   Физкултура! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Физкултура!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалната прогимназия Цветан Спасов :: Извън училище! :: Спорт и фитнес!-
Идете на: