Виртуалната прогимназия Цветан Спасов
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалната прогимназия Цветан Спасов

Форум за Прогимназия Цв.Спасов, град Плевен!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мъжки прически!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Мъжки прически! Empty
ПисанеЗаглавие: Мъжки прически!   Мъжки прически! Icon_minitimeПет Дек 14, 2007 3:19 pm

Повечето ученици са с модерни прически.
Но какви прически всъщност са модерни в момента?
Това ще разберете от долната таблица, която съм ви приготвил:

2005 - вдигната хаотично нагоре коса. (Така наречената прическа "Таралеж")

2006 - вдигната нагоре коса, а отзад-спусната разрошена опашка. (Така наречената прическа "Листо")

За голямо учудване на много хора прическата "Таралеж" вече е минало и тази година модата е съвсем различна:
2007- горе-долу къса коса, която НЕ Е вдигната, а седи надолу в разрошен вид.

Какво ще е модерно за 2008 година предстои да видим?

КАКВА Е ТВОЯТА ПРИЧЕСКА СЕГА?
КАКВИ ПРИЧЕСКИ СИ ИМАЛ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ?
ЩЕ СИ СМЕНИШ ЛИ СКОРО ПРИЧЕСКАТА?
ПРЕЧИ ЛИ ТИ ДА ИМАШ ПРИЧЕСКА, КОЯТО В МОМЕНТА НЕ Е НА МОДА?



Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Мъжки прически! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъжки прически!   Мъжки прически! Icon_minitimeПет Дек 14, 2007 3:22 pm

КАКВА Е ТВОЯТА ПРИЧЕСКА СЕГА?
А съм с вдигната нагоре рошава коса.

КАКВИ ПРИЧЕСКИ СИ ИМАЛ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ?
Ами като малък косата ми беше надолу, после си направих "Таралеж", после "Листо", после си направих тази модерната от 2007 прическа и сега съм с нещо като "Таралеж".

ЩЕ СИ СМЕНИШ ЛИ СКОРО ПРИЧЕСКАТА?
Засега няма да си я сменям, но ако ми омръзне може и да я сменя.

ПРЕЧИ ЛИ ТИ ДА ИМАШ ПРИЧЕСКА, КОЯТО В МОМЕНТА НЕ Е НА МОДА?
Не- всеки си има прическа, каквато си му харесва на него. Важно е човек да има самочувствие, да се харесва и др. да го харесва, независимо дали и с модерна прическа. afro
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Chris
6 клас
Chris


Брой мнения : 96
Registration date : 11.12.2007

Мъжки прически! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъжки прически!   Мъжки прически! Icon_minitimeПет Дек 14, 2007 3:36 pm

Аз скоро ще си смена прическата имал сам много но ними пречи да права прическа която не е на мода вече!!! lol!
Върнете се в началото Go down
Jeni_96
5 клас
Jeni_96


Брой мнения : 91
Registration date : 11.12.2007

Мъжки прически! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъжки прически!   Мъжки прически! Icon_minitimeПет Дек 14, 2007 7:01 pm

Ами, аз съм момиче, но понеже няма подобна тема за женските прически (засега), ще пиша тук:

В момента прическата ми е: филирана дълга до средата на гърба коса, чуплива в краищата, а от началото на косата до някъде почти края - вълнообразно къдрава (в смисъл, че косата ми е на вълни).

Ами, прическата ми е била доста разнообразна:
Като бебе съм била с изключително красиви къдрици (ама абсолютно цялата ми коса беше в букли - бях много сладка!).
След няколко години в детската градина бях на бретон, който е леко извит навътре (косата ми също е била къдрава).
В първи клас махнах бретона и до трети клас оставих косата да ми расте свободно (подстригвах само краищата) и тя ми стигна до кръста. Изправи се цялата.
Във четвърти клас я подстригах до малко под раменете и ми стана много красиво. Косата ми отново се накъдри само в краищата и стана вълнообразна и - ето ме сега!!!

Да, за рождения си ден съм си обещала, че ще си я накъдря и ще си оставя бретон до веждите. Той ще бъде леко извит навътре.

Ами, преди не ми пукаше дали прическата ми е модна или не. Но сега започна мааалко да ми пука. Но все пак за мен няма значение.


afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мъжки прически! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъжки прически!   Мъжки прически! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мъжки прически!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалната прогимназия Цветан Спасов :: Извън училище! :: Мода и стил!-
Идете на: