Виртуалната прогимназия Цветан Спасов
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалната прогимназия Цветан Спасов

Форум за Прогимназия Цв.Спасов, град Плевен!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ще измести ли компютъра книгите?

Go down 
4 posters

Ще изместят ли компютрите книгите?
Да, че кой ще ти чете в днешно време.
Ще измести ли компютъра книгите? Vote_lcap50%Ще измести ли компютъра книгите? Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Книгите винаги са на първо място.
Ще измести ли компютъра книгите? Vote_lcap33%Ще измести ли компютъра книгите? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Нямам мнение по въпроса.
Ще измести ли компютъра книгите? Vote_lcap17%Ще измести ли компютъра книгите? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Общо гласове : 6
 

АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Ще измести ли компютъра книгите? Empty
ПисанеЗаглавие: Ще измести ли компютъра книгите?   Ще измести ли компютъра книгите? Icon_minitimeВто Дек 11, 2007 7:28 pm

Много хора предпочитат да седят на компютъра пред четенето на книга.
Но все още книгите са харесвани повече от компютъра, защото усещането да разтвориш страниците на една книга е назаменимо (както казва учителката ми по Литература).
А вие какво смятате?
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Jeni_96
5 клас
Jeni_96


Брой мнения : 91
Registration date : 11.12.2007

Ще измести ли компютъра книгите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще измести ли компютъра книгите?   Ще измести ли компютъра книгите? Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 4:32 pm

Всъщност, гласувах за "Книгите винаги са на първо място", защото сбърках отговора Very Happy . Все пак има нещо вярно в това, но аз искам да гласувам с "Нямам мнение", защото не смятам, че има нещо по- приятно от това да си четеш на легълцето, а не да се гърбиш на компа и да си разваляш очите. Компютрите няма да заместят книгите, но и те са мн яки!!!! Wink
Върнете се в началото Go down
FaShIoN_BoY
6 клас
FaShIoN_BoY


Брой мнения : 97
Age : 29
Registration date : 11.12.2007

Ще измести ли компютъра книгите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще измести ли компютъра книгите?   Ще измести ли компютъра книгите? Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 7:39 pm

Ми аз дадох че не чета книги,а седа на компа Embarassed Ми ддз ...тъпо ми е да чета книги,предпочитам да си джиткам на компа geek
Върнете се в началото Go down
http://www.vladimir4o.dir.bg
Chris
6 клас
Chris


Брой мнения : 96
Registration date : 11.12.2007

Ще измести ли компютъра книгите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще измести ли компютъра книгите?   Ще измести ли компютъра книгите? Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 8:27 pm

Аз днешно време мисла да стоя на компа и да чаткам в прогимназия цветан спасов!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ще измести ли компютъра книгите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще измести ли компютъра книгите?   Ще измести ли компютъра книгите? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ще измести ли компютъра книгите?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалната прогимназия Цветан Спасов :: Важно! :: Анкети-
Идете на: