Виртуалната прогимназия Цветан Спасов
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалната прогимназия Цветан Спасов

Форум за Прогимназия Цв.Спасов, град Плевен!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Стани част от знаменитите тук!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Стани част от знаменитите тук! Empty
ПисанеЗаглавие: Стани част от знаменитите тук!   Стани част от знаменитите тук! Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 7:56 pm

Ако желаеш името ти да бъде увековечено-тук желанието ти може да стане реалност.
Трябва само да ни напишеш кой си и какви са всичките ти успехи през живота ти (например купи,медали,грамоти). Можеш да се похвалиш и с постижения в училището (огромен успех или някакъв рекорд по физическо).
Тези, които дадат убедително описание на успехите през живота си ще бъдат запомнени от всички и имената им ще бъдат увековечени във виртуалната книга на знаменитите, която е нещо като Алеята на славата на прогимназия "Цв.Спасов".

Може да станеш и част от историята на форума.
Трябва само да напишеш тук с какво си допринесъл/ла за форума.
Тези, които докажат, че наистина са дали нещо за форума ще бъдат записани в книгата на знаменитите в раздела "Велики личности на форума".
Те ще получат и по-големи права във форума.
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Jeni_96
5 клас
Jeni_96


Брой мнения : 91
Registration date : 11.12.2007

Стани част от знаменитите тук! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стани част от знаменитите тук!   Стани част от знаменитите тук! Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 8:48 pm

Имам 5 грамоти от балета, и петте завършени с Отличен 6, печелила съм на математически състезания 2 пъти 2-ро място, 1 път 3-то място и 1 път 4-то място, завършила съм своето предишно училище с Отличен 6, със 6-ици по всички предмети, печелила съм 2 години подред грамота от Деня на таланта в Патриарх Евтимий за изпълнение на песен и мнооооооооого други. Гордея се със тези успехи и се надявам да ме запомнят във "Книгата на знаменитите"!!! Very Happy cheers flower queen sunny




Още не съм допринесла с много за форума, но когато го направя, непременно ще се похваля!!! Very Happy

ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
ТИ ЩЕ БЪДЕШ ЗАПИСАНА В КНИГАТА НА ЗНАМЕНИТИТЕ!!!!!!
(АДМИНИСТРАТОРА НА ФОРУМА)
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Стани част от знаменитите тук! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стани част от знаменитите тук!   Стани част от знаменитите тук! Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 8:58 pm

Имам няколко спечелени колана по таекуондо на състезания в град Плевен и град Враца. Завърших предишното си училище с отличия по всеки един предмет. Преди три години получих грамота за краснопис и бях сред тримата най-красиво пишещи в цялото училище. Също така имам и грамота от деня на ученическото самоуправление за блестящо представяне. Имам и купа по футбол (заедно с целия си отбор) от преди пет години на турнира между класовете, където бях вратар.
Относно форума- аз го създадох и се грижа за него непрекъснато!

ПРИЕТ ЗА КНИГАТА НА ЗНАМЕНИТИТЕ!


Последната промяна е направена от на Чет Дек 13, 2007 8:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Jeni_96
5 клас
Jeni_96


Брой мнения : 91
Registration date : 11.12.2007

Стани част от знаменитите тук! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стани част от знаменитите тук!   Стани част от знаменитите тук! Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 7:35 pm

Ами, смятам, че вече е време да се похваля с малкото, което съм допринесла за форума (после ще забравя).
Направих няколко теми и мнооооооооооого мнения (за 2 дни колко повече мнения от това!?). Предложих 1 идея във темата за това и се надявам да я одобрят. Сложих 3 статии за списание "Клюки" заедно със снимки и вече се подгатвям и за вестника!!! Радвам се, че открих този форум рано и вече съм на 2 много почетни поста: репортер на вестник "Цветан Спасов" и редактор на списание "Клюки". Вече съм започнала да каня нови потребители и съм поканила 2-ма (засега те не са се регнали, но аз ще ги навия!!!). Ще поканя и още много. Участвам активно във всички форумни игри и интересни теми. Изтъквам "готиното" в сайта във всяко мнение, което пиша и приканвам и други деца да бъдат като мен.
Е, това стига ли за една почетна награда???
Question

queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen

ДА- ИМЕТО ТИ ЩЕ БЪДЕ СЛОЖЕНО И В СЕКЦИЯТА С ИМЕНАТА НА ВЕЛИКИТЕ ХОРА ОТ ФОРУМА!!! ЧЕСТИТО!!!
Върнете се в началото Go down
Dar4eto0

Dar4eto0


Брой мнения : 32
Registration date : 15.12.2007

Стани част от знаменитите тук! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стани част от знаменитите тук!   Стани част от знаменитите тук! Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 5:32 pm

Спечелила съм около 40 грамоти, 10 медала (1 златен, 3 сребърни и 6 бронзови) по шах. Имам черен колан по таекуондо. От пети клас надолу съм завършила с отличия. Имам грамота за "Ден на таланта" от предишното си училище. Печелила съм 6то място в математическо състезание.
И още много други постижения, за които не мога да се сетя в момента.
Колкото за форума имам над 20 мнения (все пак съм нова). Скоро ще допринеса още. Smile



Приета за книгата на знаменитите!
(Администратора но форума)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стани част от знаменитите тук! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стани част от знаменитите тук!   Стани част от знаменитите тук! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стани част от знаменитите тук!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалната прогимназия Цветан Спасов :: "Цв.Спасов" :: Книгата на известните!-
Идете на: