Виртуалната прогимназия Цветан Спасов
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалната прогимназия Цветан Спасов

Форум за Прогимназия Цв.Спасов, град Плевен!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Модератори във форума!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 317
Age : 29
Registration date : 10.12.2007

Модератори във форума! Empty
ПисанеЗаглавие: Модератори във форума!   Модератори във форума! Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 8:04 pm

Модераторите във форума имат част от правата на администратора- те поемат определени подфоруми и контролират темите в тях като изтриват,поправят и съблюдават написаните от потребителите мнения.
Модераторите са висшестоящи потребители и имат и много други права.
Но не се става модератор хей така.
Модератори стават само потребителите, които са допринесли с много за форума и имат доста мнения.
Тук-в тази тема потребителите, които желаят да бъдат модератори трябва да напишат с какво са допринесли за развитието но форума и най-въжно- дали ще бъдат отговорни на този висшестоящ пост.
Администратора (аз) ще избере само двама, трима или най-много петима модератори, според написаното от тях представяне тук.
Успех!
Върнете се в началото Go down
https://tsakischool.bulgarianforum.net
Jeni_96
5 клас
Jeni_96


Брой мнения : 91
Registration date : 11.12.2007

Модератори във форума! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератори във форума!   Модератори във форума! Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 9:35 pm

Обещала съм на админа, че ще доведа още най-малко 5 потребителя и от днес съм в действие! Написала съм към 50 мнения (и то само от днес), направила съм няколко теми и ще давам идеи за нови теми във форума. Също така съм редактор във списанието на "Цв. Спасов" и репортер във вестника. Вече почвам да качвам статии! Надявам се да ме приемете за модератор!!!!!! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
FaShIoN_BoY
6 клас
FaShIoN_BoY


Брой мнения : 97
Age : 29
Registration date : 11.12.2007

Модератори във форума! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератори във форума!   Модератори във форума! Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 5:11 pm

Аз също ще се постарая да допринеса с много на този форум Smile и мисля,че се справям добре tongue И аз съм репортер във вестника и съм редактор във списанието Razz tongue geek ....
Върнете се в началото Go down
http://www.vladimir4o.dir.bg
Chris
6 клас
Chris


Брой мнения : 96
Registration date : 11.12.2007

Модератори във форума! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератори във форума!   Модератори във форума! Icon_minitimeПет Дек 14, 2007 3:13 pm

Аз също!!! lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Модератори във форума! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератори във форума!   Модератори във форума! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Модератори във форума!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалната прогимназия Цветан Спасов :: Важно! :: Постовете във форума!-
Идете на: